OBAVIJEST

Dječjji vrtić ”Povljanski tići” zaprimat će Zahtjeve za upis u program predškole za djecu koja ne pohađaju redovni vrtički program od 31. kolovoza do 25. rujna 2015. godine.

Zahtjeve za upis dostavljaju oni roditelji čija su djeca rođena u razdoblju od 01. travnja 2009. godine do 31. ožujka 2010. godine.

Program predškole je obavezni program odgojno obrazovnog rada s djecom u godini prije polaska u osnovnu školu i dio je sustava odgoja i obrazovanja u Republici Hrvatskoj.

Obrasce Zahtjev za upis djece možete preuzeti na Internet stranici vrtića www.povljanskitici.hr ili u prostoriji vrtića, a ispunjeni Zahtjevi predaju se ravnateljici Dječjeg vrtića ”Povljanski tići” svaki radni dan od 08,00- 13,00 sati.

Ravnateljica Ivančica Škoda