O nama / Kontakt

KONTAKT: Dječji vrtić ”Povljanski tići”
ADRESA: Trg bana Josipa Jelačića 19, 23 249 Povljana, Hrvatska
OIB:31498212793 || MB:1922483 || IBAN: HR0524020061100436905
Tel:023/692-500 || Fax:023/692-500 || E-mail: info@vrtic-povljanskitici.hr

Ravnateljica vrtića: Ivančica Škoda,
Odgajateljice: Ivančica Škoda, Ana Vičević,
Domaćica: Marija Rumora

Pravo na pristup informacijama

Tko smo mi?
Mi smo dječji vrtić Povljanski Tići iz Povljane na otoku Pagu.

Koja je naša vizija?
Vrtić po mjeri i za dobrobit djece, a naravno na zadovoljstvo svih roditelja/staratelja.

Naša misija?
Osigurati poticajno okruženje u kojem će svako djete na prirodan i spontani način osjećati sigurnost i stjecati znanje te vještine i navike potrebne za normalan razvoj djeteta u zajednici koja ga okružuje.

Koji je naš put?
Poticati djecu da kroz druženje i igru u okruženju svojih vršnjaka razvijaju osjećaj osobne vrijednosti i pozitivne osobine. Kao što su; samopouzdanje, emocionalna stabilnost, radoznalost i empatija.

Koji su naši ciljevi?

• zadovoljavanje djetetovih potreba i interesa te poštivanje invidualnih razlika u brzini razvoja i samoučenja svakog djeteta.
  • cijelovit razvoj svih djetetovih sposobnosti i potencijala
  • poticanje stvaranja pozitivne slike o sebi i stvarnja moralnih vrednosta kulture i tradicije kojoj djete pripada
  • stjecanje socijalnih vještina i znanja potrebnih za djetetov daljnji razvoj
  • njegovanje mirnog ponašanja
  • stvaranje optimalnih uvjeta za razvoj djeteta stvaranjem razvojno poticajne sredine koja uključuje materijalne i socijalne uvijete
  • u realizaciji programa uključiti roditelje kao aktivne sudionike

PROGRAMI:

U našem vrtiću provodi se redovni 5 i pol satni program (od 7:30 do 13:00 h) za djecu od navršene 3 godine do polaska u školu. Uz redoviti program njege, odgoja, naobrazbe zdravstvene zaštite, prehrane i socijalne skrbi djece predškolske dobi ( koji je prilagođen razvojnim potrebama djece te njihovim mogućnostima i sposobnostima).

U vrtiću se provodi još i kraći programi:

• program predškole
  • plesna radionica (u suradnji s profesorom – u pripremi)